CMQ23496-91RTNM
5S-CMQ23496-91RTNM
CMQ23496-91RTNM
ANT MIMO CEIL MT 91MM RTNC MALE
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency Range: | 2.5GHz |
| Antenna Type: | 5.4GHz |
| Number of Bands: | 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| VSWR: | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Termination: | 6.3dBi |
| Ingress Protection: | 10W |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Cable (91mm) - RP-TNC Male (4) |
| Applications: | - |
| Other: | Panel Mount,1.260 (32.00mm),WLAN, |