CMQ23496-75RSMM
5S-CMQ23496-75RSMM
CMQ23496-75RSMM
ANT MIMO CEIL MT 75MM RSMA MALE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency Range: | 2.5GHz |
| Antenna Type: | 5.4GHz |
| Number of Bands: | 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| VSWR: | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Return Loss: | Dome |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | 1.8 |
| Features: | - |
| Termination: | 6.3dBi |
| Ingress Protection: | 10W |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Connector |
| Applications: | RP-SMA Male |
| Other: | -,Panel Mount,1.260 (32.00mm),WLAN |