CB144/440C
5S-CB144/440C
CB144/440C
ANT WHIP DB 144-450MHZ 2/5DB 38
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | VHF (f < 300 MHz) |
| Frequency (Center/Band): | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency Range: | 146MHz |
| Antenna Type: | 445MHz |
| Number of Bands: | 144MHz ~ 148MHz |
| VSWR: | 440MHz ~ 450MHz |