CAF94157(IDM2450-RT36)
5S-CAF94157(IDM2450-RT36)
CAF94157(IDM2450-RT36)
ANT BIDIR 7.5DBI 12RG-142 RPTNC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Whisper? |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Antenna Type: | Module |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 1.8 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 8.5dBi |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | RP-TNC |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Adhesive |
| Applications: | 1.417 (36.00mm) |