BB8965CNS
5S-BB8965CNS
BB8965CNS
WHIP MC CC 896-970MHZ 5 BK NGP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 933MHz |
| Frequency Range: | 896MHz ~ 970MHz |