BB3803WS
5S-BB3803WS
BB3803WS
WHIP MC 1/4 380-520MHZ 3DBI BK
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 450MHz |
| Frequency Range: | 380MHz ~ 520MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 3dBi |
| Features: | 200W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | NMO |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Base Mount |
| Other: | 9.900 (252.00mm),-,, |