BB1322NR
5S-BB1322NR
BB1322NR
MOBILE COIL 132-174MHZ BLACK
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | VHF (f < 300 MHz) |
| Frequency (Center/Band): | 153MHz |
| Frequency Range: | 132MHz ~ 174MHz |