ANTX100P001BWPEN3
5S-ANTX100P001BWPEN3
ANTX100P001BWPEN3
PENTABAND PCB ANTENNA 5 DBI
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 850MHz |
| Frequency Range: | 900MHz |
| Antenna Type: | 1.8GHz |
| Number of Bands: | 1.9GHz |
| VSWR: | 2.1GHz |
| Return Loss: | - |
| Gain: | Flat Patch |
| Power - Max: | 5 |
| Features: | 3 |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | 4.2dBi |
| Mounting Type: | 5.1dBi |
| Height (Max): | 3.9dBi |
| Applications: | 5dBi |
| Other: | 4.5dBi,1W,-,Cable (100mm) - IPEX |