ANT1606JB12B1575A
5S-ANT1606JB12B1575A
ANT1606JB12B1575A
ACTIVE ANT GPS USE 16X06X4
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.575GHz |
| Frequency Range: | 1.566GHz ~ 1.584GHz |
| Antenna Type: | Ceramic Patch |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | -2.52dBic |
| Power - Max: | - |
| Features: | LNA |
| Termination: | Filter |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | IPEX MHF |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Adhesive |
| Other: | 0.205 (5.20mm),GPS,, |