ANT1204LL00R0918A
5S-ANT1204LL00R0918A
ANT1204LL00R0918A
CHIP ANTENNA GSM 12X04X1.2 MM
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency Range: | 900MHz |
| Antenna Type: | 1.8GHz |
| Number of Bands: | 890MHz ~ 910MHz |
| VSWR: | 1.79GHz ~ 1.81GHz |
| Return Loss: | Chip |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | 3 |
| Features: | -10dB |
| Termination: | -1.6dBi |
| Ingress Protection: | 1.08dBi |
| Mounting Type: | 2W |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Solder |
| Other: | -,Surface Mount,0.047 (1.20mm),- |