ANT025020LCT1575MA1
5S-ANT025020LCT1575MA1
ANT025020LCT1575MA1
CERAMIC CHIP ANTENNA FOR GPS/2.4
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 1.575GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz |
| Antenna Type: | 5.5GHz |
| Number of Bands: | 1.574GHz ~ 1.577GHz |
| VSWR: | 2.4GHz ~ 2.484GHz |
| Return Loss: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |