ANT-PAD24-14
5S-ANT-PAD24-14
ANT-PAD24-14
ANT-PAD24-14 ANTENNA
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Antenna Type: | Panel |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 1.5 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 14dBi |
| Power - Max: | 25W |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | N Female |
| Mounting Type: | IP65 |
| Height (Max): | Chassis Mount |
| Applications: | 1.024 (26.00mm) |