ANT-MD24-12
5S-ANT-MD24-12
ANT-MD24-12
ANT-MD24-12 ANTENNA
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.483GHz |
| Antenna Type: | Panel |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 1.5 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 12dBi |
| Power - Max: | 100W |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | N Female |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Bracket Mount |
| Applications: | 4.016 (102.00mm) |