ANT-868-CW-RH
5S-ANT-868-CW-RH
ANT-868-CW-RH
ANTENNA REFERENCE
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | RH |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 868MHz |
| Frequency Range: | 855MHz ~ 880MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 1.9 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | -1.5dBi |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | RP-SMA Male |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 2.008 (51.00mm),-,, |