ANT-24G-S21-P5FL
5S-ANT-24G-S21-P5FL
ANT-24G-S21-P5FL
STUBBY ANTENNA 21MM STRAIGHT PIG
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | - |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 0dBi |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Cable (50mm) - U.FL |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Panel Mount |
| Applications: | 0.827 (21.00mm) |