ANT-24G-HL90-SMA
5S-ANT-24G-HL90-SMA
ANT-24G-HL90-SMA
ANTENNA HELICAL 2.4GHZ 90DEG SMA
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Right Angle |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | -10dB |
| Power - Max: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | SMA Male |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 1.984 (50.40mm),-,, |