ANT-24G-905-SMA
5S-ANT-24G-905-SMA
ANT-24G-905-SMA
ANTENNA 2.4GHZ 5DBI SMA WLAN
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Tilt |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 5dB |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | RP-SMA-K |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 7.843 (199.20mm),WLAN,, |