AN868-915A-1HRA
5S-AN868-915A-1HRA
AN868-915A-1HRA
DEV KIT SMA ANT/USB CABLE GLOBAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 868MHz |
| Frequency Range: | 915MHz |
| Antenna Type: | 868MHz ~ 915MHz |
| Number of Bands: | Whip |
| VSWR: | Tilt |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | - |
| Features: | 3dBi |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Connector |
| Height (Max): | RP-SMA Male |
| Applications: | - |
| Other: | Connector Mount,8.000 (203.20mm),ISM, |