AGGBP.25B.07.0060A
5S-AGGBP.25B.07.0060A
AGGBP.25B.07.0060A
ANT MOD GPS 60MM 2STAGE MHFI SAW
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.561GHz |
| Frequency Range: | 1.575GHz |
| Antenna Type: | 1.602GHz |
| Number of Bands: | 1.559GHz ~ 1.61GHz |
| VSWR: | Ceramic Patch |
| Return Loss: | 3 |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | - |
| Features: | 27dBi |
| Termination: | 25.5dBi |
| Ingress Protection: | 26dBi |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | LNA |
| Applications: | Filter |
| Other: | Cable (60mm) - U.FL,-,Surface Mount,0.311 (7.90mm) |