AGGBP.25A.07.0060A
5S-AGGBP.25A.07.0060A
AGGBP.25A.07.0060A
ANT MOD GPS 60MM 1STAGE MHFI SAW
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.575GHz |
| Frequency Range: | 1.602GHz |
| Antenna Type: | 1.575GHz ~ 1.602GHz |
| Number of Bands: | Ceramic Patch |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | -1dBi |
| Features: | - |
| Termination: | LNA |
| Ingress Protection: | Filter |
| Mounting Type: | Connector |
| Height (Max): | IPEX MHFI |
| Applications: | - |
| Other: | Surface Mount,0.311 (7.90mm),Beidou,Galileo |