627-1000-ND
5S-627-1000-ND
627-1000-ND
Antenova
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Bulk |
| Frequency Group: | Active |
| Frequency (Center/Band): | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency Range: | 2.4GHz |
| Antenna Type: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Number of Bands: | Blade |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 1.3 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 4.4dBi |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | SMA Male |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Panel Mount |
| Other: | 1.902 (48.30mm),Bluetooth,WiMedia?,WLAN |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)