33-2712NM-00-0050
5S-33-2712NM-00-0050
33-2712NM-00-0050
ANTENNA GNSS/GALILEO/BEIDOU
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Accutenna? |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.561GHz |
| Frequency Range: | 1.575GHz |
| Antenna Type: | 1.602GHz |
| Number of Bands: | 1.557GHz ~ 1.606GHz |
| VSWR: | Dome |
| Return Loss: | 1 |
| Gain: | 1.5 |
| Power - Max: | - |
| Features: | 4.75dBic |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | LNA |
| Mounting Type: | Filter |
| Height (Max): | Cable (50mm) - SMA Male |
| Applications: | IP67 |
| Other: | Chassis Mount,0.594 (15.10mm),Beidou,Galileo |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)