33-2412NM-00-0050
5S-33-2412NM-00-0050
33-2412NM-00-0050
ANTENNA GPS/GLONASS SMA FEMALE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Accutenna? |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.575GHz |
| Frequency Range: | 1.602GHz |
| Antenna Type: | 1.574GHz ~ 1.606GHz |
| Number of Bands: | Dome |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 1.5 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 28dB |
| Features: | - |
| Termination: | LNA |
| Ingress Protection: | Filter |
| Mounting Type: | Cable (50mm) - SMA Male |
| Height (Max): | IP67 |
| Applications: | Chassis Mount |
| Other: | 0.594 (15.10mm),GLONASS,GPS, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)