1001932PT-AC10L0100
5S-1001932PT-AC10L0100
1001932PT-AC10L0100
PRESTTA WLAN BT ZIGBEE TUNABLE E
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Prestta? |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency Range: | 2.4GHz |
| Antenna Type: | 5GHz |
| Number of Bands: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| VSWR: | 4.9GHz ~ 5.9GHz |
| Return Loss: | PCB Trace |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | 2 |
| Features: | - |
| Termination: | 2.5dBi |
| Ingress Protection: | 3.7dBi |
| Mounting Type: | 3.4dBi |
| Height (Max): | 4.4dBi |
| Applications: | - |
| Other: | -,Cable (100mm) - MHF,-,Adhesive |
Related special
- TE Connectivity
- 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- In stock
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- Molex
- Hand Crimp Tool JHTR1031C
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors