BD4859N50150AHF
5S-BD4859N50150AHF
BD4859N50150AHF
IC TRANSFORMER BALUN DC 0404
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 4.8GHz ~ 5.9GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 150 Ohm |