BD4859N50100AHF
5S-BD4859N50100AHF
BD4859N50100AHF
XFRMR BALUN RF 4800-5900MHZ 0404
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 4.8GHz ~ 5.9GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 100 Ohm |