BD3150L50100AHF
5S-BD3150L50100AHF
BD3150L50100AHF
IC TRANSFORMER BALUN DC 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 3.1GHz ~ 5GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 100 Ohm |