BD1631J50100AHF
5S-BD1631J50100AHF
BD1631J50100AHF
XFRMR BALUN RF 1.6-3.1GHZ 0805
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 1.6GHz ~ 3.1GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 100 Ohm |