BD1416N50100AHF
5S-BD1416N50100AHF
BD1416N50100AHF
XFRMR BALUN RF 1400-1600MHZ 0404
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 1.4GHz ~ 1.6GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 100 Ohm |