BD0826J50200AHF
5S-BD0826J50200AHF
BD0826J50200AHF
XFRMR BALUN RF 800-2600MHZ 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 800MHz ~ 2.6GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 200 Ohm |