BD0810J50150AHF
5S-BD0810J50150AHF
BD0810J50150AHF
IC TRANSFORMER BALUN DC 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 800MHz ~ 1GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 150 Ohm |