BD0810J50100AHF
5S-BD0810J50100AHF
BD0810J50100AHF
XFRMR BALUN RF 800-1000MHZ 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Xinger? |
| Frequency Range: | 800MHz ~ 1GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 100 Ohm |