5400BL15B050E
5S-5400BL15B050E
5400BL15B050E
BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5400MHZ
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | 5400 |
| Frequency Range: | 4.9GHz ~ 5.9GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 50 Ohm |
| Phase Difference: | 180?????? ??????10 |
| Insertion Loss (Max): | 1.0dB |
| Return Loss (Min): | 9.5dB |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut