3700BL15B050E
5S-3700BL15B050E
3700BL15B050E
BALUN CERAMIC CHIP WIMAX 3.7GHZ
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 3700 |
| Frequency Range: | 3.4GHz ~ 4GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 50 Ohm |
| Phase Difference: | 180?????? ??????25 |
| Insertion Loss (Max): | 1.2dB |
| Return Loss (Min): | 9.5dB |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)