2595FB39A0050E
5S-2595FB39A0050E
2595FB39A0050E
FILTER BALUN MATCH 2.5-2.69GHZ
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency Range: | 2.5GHz ~ 2.69GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 2.469GHz ~ 2.69GHz |
| Phase Difference: | 50 / 50 Ohm |
| Insertion Loss (Max): | 180?????? ??????10 |
| Return Loss (Min): | 3.2dB |
| Package / Case: | 3.3dB |
| Mounting Type: | 11.7dB |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)