2450FB39A0150E
5S-2450FB39A0150E
2450FB39A0150E
BALUN CSR BC04 BC03 BC05 2.45GHZ
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 150 Ohm |
| Phase Difference: | 180?????? ??????10 |
| Insertion Loss (Max): | 2.5dB |
| Return Loss (Min): | 9.5dB |
| Package / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| Mounting Type: | 8 PC Pad |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)