2450BM14B0001T
5S-2450BM14B0001T
2450BM14B0001T
BALUN 2.45 GHZ TI CC2430 0603
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | * |
| Frequency Range: | - |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | - |
| Phase Difference: | - |
| Insertion Loss (Max): | - |
| Return Loss (Min): | - |
| Package / Case: | - |
| Mounting Type: | - |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)