1850BL15B050E
5S-1850BL15B050E
1850BL15B050E
BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 1850MHZ
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 1850 |
| Frequency Range: | 1.7GHz ~ 2GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced: | 50 / 50 Ohm |
| Phase Difference: | 180?????? ??????10 |
| Insertion Loss (Max): | 1.0dB |
| Return Loss (Min): | 9.5dB |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
Related special
- TE Connectivity
- 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- In stock
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- Molex
- Hand Crimp Tool JHTR1031C
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors