AttenuatorsCinch Connectivity Solutions Midwest Microwave ATT-0550-04-35M-02
ATT-0550-04-35M-02
5S-ATT-0550-04-35M-02
ATT-0550-04-35M-02
ATTENUATOR 4 DB DC 26.5GHZ
Product Description
| Series: | - |
| Attenuation Value: | 4dB |
| Tolerance: | ??????0.5dB |
| Frequency Range: | 0Hz ~ 26.5GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | - |
| Package / Case: | 3.5mm In-Line Module |