UCC28060EVM
5S-UCC28060EVM
UCC28060EVM
UCC28060EVM
Product Description
Series:Natural Interleaving?
Main Purpose:Power Management
Embedded:Power Factor Correction
Utilized IC / Part:No
Primary Attributes:UCC28060
Other:390V,770mA Output
Related special
  • UF28150J
  • MACOM Technology Solutions
  • MOSFET 150W 28V 100-500MHZ