Power over Ethernet (PoE)Phihong USA PSA15R-480PE
PSA15R-480PE
5S-PSA15R-480PE
PSA15R-480PE
POE INJECTOR 15W 48V WALL
Product Description
| Series: | PSA15R |
| Type: | Passive Injector |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Number of Ports: | 1 |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output: | 310mA |
| Power (Watts) - Per Port: | 15W |
| Compliance: | - |
| Data Rate: | - |
| Features: | OCP |
| Operating Temperature: | OVP |
| Efficiency: | SCP |
| Mounting Type: | 0??????C ~ 40??????C |
| Size / Dimension: | 0.85 |
| Other: | Wall Mount,2.82 L x 1.97 W x 1.31 H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm) |