Power over Ethernet (PoE)Phihong USA POE45-120
POE45-120
5S-POE45-120
POE45-120
POE SPLITTER 45W 12V DESKTOP
Product Description
| Series: | POE45 |
| Type: | Splitter |
| Voltage - Input: | 47 ~ 57 V |
| Number of Ports: | 1 |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output: | 3.75A |
| Power (Watts) - Per Port: | 45W |
| Compliance: | IEEE802.3at |
| Data Rate: | 10/100/1000 Mbps |
| Features: | OCP |
| Operating Temperature: | OVP |
| Efficiency: | 0??????C ~ 40??????C |
| Mounting Type: | 0.83 |
| Size / Dimension: | Desktop |
| Other: | 6.45 L x 3.35 W x 1.42 H (163.8mm x 85.0mm x 36.0mm), |