Power over Ethernet (PoE)Laird Technologies IAS POE-24I-EU
POE-24I-EU
5S-POE-24I-EU
POE-24I-EU
POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Midspan Injector |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Number of Ports: | 1 |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output: | 800mA |
| Power (Watts) - Per Port: | 19.2W |
| Compliance: | IEEE802.3af |
| Data Rate: | - |
| Features: | OCP |
| Operating Temperature: | SCP |
| Efficiency: | -10??????C ~ 60??????C |
| Mounting Type: | 0.7 |
| Size / Dimension: | Desktop |
| Other: | 3.25 L x 3.00 W x 1.50 H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm), |