LED SuppliesCUI Inc. VLED15-120-350
VLED15-120-350
5S-VLED15-120-350
VLED15-120-350
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 350MA
Product Description
| Series: | VLED15 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 135VAC |
| Voltage - Output: | 24 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 17W |