LED SuppliesERP Power UCP20U-0480-36
UCP20U-0480-36
5S-UCP20U-0480-36
UCP20U-0480-36
LLC
Product Description
| Series: | 1 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | - |
| Voltage - Output: | - |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 36 V |
| Power (Watts): | 480mA |
| Voltage - Isolation: | 17W |