LED SuppliesThomas Research Products TRV-200S024ST
TRV-200S024ST
5S-TRV-200S024ST
TRV-200S024ST
LED DRIVER CV AC/DC 24V 8.33A
Product Description
| Series: | TRV |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 8.33A |
| Power (Watts): | 200W |