LED SuppliesThomas Research Products TRV-100S024ST
TRV-100S024ST
5S-TRV-100S024ST
TRV-100S024ST
LED PWR SUPPLY SWITCH 100W
Product Description
| Series: | TRV-100W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 4.17A |
| Power (Watts): | 100W |