LED SuppliesThomas Research Products TRC-100S210ST
TRC-100S210ST
5S-TRC-100S210ST
TRC-100S210ST
LED DRIVER CC AC/DC 29-48V 2.1A
Product Description
| Series: | TRC |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 29 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 100W |