LED SuppliesThomas Research Products TRC-075S045ST
TRC-075S045ST
5S-TRC-075S045ST
TRC-075S045ST
LED DRIVR CC AC/DC 83-166V 450MA
Product Description
| Series: | TRC-075 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 83 ~ 166 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 75W |