LED SuppliesThomas Research Products TRC-060S195ST
TRC-060S195ST
5S-TRC-060S195ST
TRC-060S195ST
LED DRVR CC AC/DC 15-30.8V 1.95A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 15 ~ 30.8 V |
| Current - Output (Max): | 1.95A |
| Power (Watts): | 60W |